Ваш успіх - наше покликання

м. Київ

вул. Верховинна, 36-А

офіс 207

Пн-Пт: 9:00-18:00

+38 044 339 94 88

Антикризовий менеджмент

АНТИКРИЗОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ – це система стратегічного управління, яка відіграє важливу роль при вирішенні наслідків кризи і повної її ліквідації в компанії.

АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ є актуальною темою не тільки в час економічної кризи в країні, але і в середині організації. Криза» достатньо жорстко диктує свої умови, вона блокує нормальне функціонування бізнесу, що в найближчому майбутньому грозить банкротством компанії, при умові ігнорування проблемою.

антикризис

 

Тому потрібно бути озброєним і приймати необхідні міри не тільки для її усунення, але і до її появи. Якщо ж проблема вже існує, ми пропонуємо послуги антикризового менеджменту.

Аутсорсинг ПОСЛУГИ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ – це розробка комплексу процедур, котрі націлені на виявлення причин виникнення фінансової кризи в компанії та усунення наслідків в найкоротший термін.

 

 

Програма антикризового управління включає такі етапи:

▪ Аналіз та оцінка поточного стану компанії;

▪ Аналіз факторів, котрі вплинули на розвиток кризової ситуації в компанії;

▪ Розробка антикризової стратегії компанії;

▪ Розробка програм антикризового управління та їх впровадження;

▪ Оцінка ризиків;

▪ Супровід антикризових заходів.

Ви отримуєте незалежний аналіз, фінансову консультацію, проведення заходів по усуненню помилок в середині компанії плюс навчання персоналу командою експертів «Групи Фінансових Рішень». Результатом проведених робіт є оптимізація бізнесу та стабілізація фінансової керованості компанії в умовах, що змінилися.

.

  Контакти

  • ТОВ «Група Фінансових Рішень»
  • вул. Верховинна,  36-A, оф. 207
  • Київ, Україна, 03115
  • +38 044 339 94 88
  • info@fsg.ua