Ваш успіх - наше покликання

м. Київ

вул. Верховинна, 36-А

офіс 207

Пн-Пт: 9:00-18:00

+38 044 339 94 88

Історія

Засновник компанії Любов Цимбал – успішний фінансист з великим корпоративним досвідом.

Ідея створити власний бізнес в сфері фінансового консалтингу з’явилася досить давно – в 2009 році. У той час Любов Цимбал завершила роботу над проектом створення бізнес-сервіс-центру в Харкові, куди були зведені всі фінансові активності російських і українських компаній одного великого міжнародного холдингу. В подальшому цей досвід дав можливість ефективно впровадити ряд прогресивних інструментів в компаніях з українським корінням («Альба Україна»).

Бажання створити власний бізнес підкріплювали схвалення близьких знайомих. А фраза, почута від одного з власників бізнесу: «У Вас є своя система організації управління в фінансах, і куди б Ви не прийшли, Ви всюди будете накладати її під кальку, але з особливостями кожного бізнесу», ще сильніше підштовхнуло до рішучих дій.

Навчання в Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ-Київ) за програмою Senior Executive MBA (програма МВА для власників і вищої керівної ланки) остаточно вплинула на рішення створення власного бізнесу. Ідея втілилася в реальність ще на стартовому етапі навчання, коли надійшла перша пропозиція про співпрацю, а перша лекція з предмету «Корпоративне управління» подолала всі сумніви.

В процесі розробки стратегії і роботи над SWOT-аналізом компанії, команда вивчала конкурентів і визначала свої сильні і слабкі сторони і унікальність серед інших гравців ринку. В результаті прийшли до висновку, що сьогодні ринок бухгалтерських послуг і фінансового консультування в Україні ще не сформований, йому характерна низька активність професійних об’єднань, невисокий рівень інтеграції українських компаній в міжнародні консультаційні структури і об’єднання. Більшість консалтингових компаній мають значну експертизу в різних питаннях, але ніхто сьогодні не може запропонувати клієнту комплексне вирішення з урахуванням вимог кожного конкретного бізнесу. Саме тому і прийшли до назви «Група Фінансових Рішень»/Finance Solutions Group (FSG).

Вибір сфери діяльності – фінансовий, бухгалтерський, управлінський консалтинг – був обумовлений в першу чергу тим, що сьогодні в зв’язку з переходом ринкової економіки країни на новий рівень і прагнення багатьох компаній відповідати міжнародно-прийнятим стандартам як ніколи раніше потребують фінансового (управлінського) консалтингу. Фінансова грамотність, вміння прогнозувати, бюджетувати, аналізувати, вести прозорий облік, використовувати різні фінансові інструменти для розширення бізнесу – обов’язкові умови для конкурентоспроможності українських компаній на зовнішніх ринках. У свою чергу члени команди компанії FSG володіють необхідними в цих сферах компетенціями і можуть допомогти бізнесу стати прозорим і зрозумілим для європейських партнерів.

Завдання компанії Finance Solutions Group: допомогти менеджменту підвищити фінансову ефективність діяльності компанії, виявити можливі фінансові ризики і скоротити витрати компаній, надати керівникам та власникам цінну інформацію, необхідну для прийняття ефективних управлінських рішень.

Унікальність послуг Finance Solutions Group в тому, що на ринку не існує подібних компаній, які можуть надати бізнесу індивідуальні комплексні рішення подібного рівня. Серед переваг команди:

• Розуміння особливостей внутрішнього ринку і кращих міжнародних практик.

• Повне занурення в бізнес-процеси компанії: від розробки і впровадження необхідних інструментів до повного «налагодження».

• Підтвердження фінансової ефективності для бізнесу і моральне задоволення для співробітників від отриманого результату спільної роботи.

  Контакти

  • ТОВ «Група Фінансових Рішень»
  • вул. Верховинна,  36-A, оф. 207
  • Київ, Україна, 03115
  • +38 044 339 94 88
  • info@fsg.ua